Bankkart Mobil

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 159.6 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma T.C. Ziraat Bankasi A.S.
Bankkart Mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası'nın resmi mobil uygulaması olarak karşımıza çıkan Bankkart Mobil uygulamasını Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Ziraat hesabınız varsa Bankkart Mobil uygulamasına mutlaka sahip olmalısınız. Çünkü bankada halledebileceğiniz işlerinizi kolaylıkla cep telefonunuzdan halledebilirsiniz. 

Bankkart Mobil ile Bankkart dünyasının tüm ayrıcalıklarından faydalanmanız konusunda sizlere hizmet verecek ve aynı zamanda, kart bilgilerinizi ve harcamalarınızı kolayca uygulamanız üzerinden takip edebileceksiniz. Bankkart Mobil'e Ziraat Bankası internet şubesi ve Ziraat Mobil'e girişte kullandığınız TC numarası ya da müşteri numarası ve internet bankacılığı şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan nerede olursanız olun anında finansal işlerinizi halledebilirsiniz. Zamandan tasarruf edin, kolaylıkla parasal işlerinizi halledin. Fatura ödemelerinizi dahi uygulamanız üzerinden anında halledin. 

Uygulamayı kullanan kişilere özel kampanyalarda, fırsatlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Bankkart Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin ve aktif bir şekilde kullanmaya başlayın. Ziraat bankası hesabınıza dair tüm işlemlerinizi mobil cihazınız ile kolaylıkla halledin ve keyifli zamanlar geçirmenin tadını çıkartın. 

Bankkart Mobil indir
DİĞER SÜRÜMLER