Bankkart Mobil

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 159.6 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma T.C. Ziraat Bankasi A.S.
Bankkart Mobil, Ziraat Bankası'nda bulunan hesaplarınızı cep telefonunuzdan kontrol etmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

IOS akıllı cihazınız artık çok daha akılı. Bankkart Mobil uygulaması sayesinde cep telefonunuz hem daha akıllı olacak hem de bankadan halletmeniz gereken tüm işlerinizi mobilden halletmenize yardımcı olacak. Bankkart Mobil ile kartınıza ait tüm bilgilere kolaylıkla erişebilir, harcamalarınızı sektör detayında izleyebilirsiniz.

Alışverişinizden sonra taksitlendirme, peşin harca, ertele gibi işlemleri, uygun işlemlerin üzerinde çıkan hızlı işlem butonlarıyla anında gerçekleştirebilir, kart şifrenizi belirleyebilir, kart ayarlarınızı değiştirebilir ve kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilirsiniz. Harcama kontrolü özelliği sayesinde ekstreniz belirli bir tutara eriştiğinde ya da limitiniz belirlediğiniz tutara düştüğünde bilgilendirilir, harcamalarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Bu özelliklerde size daha hesaplı harcama olanağı sunar. 

Kampanya sayfasında tüm kampanyaları kolaylıkla takip ederken, size özel sunulacak kampanyaların keyfini çıkarabilirsiniz. Favori sektörünüzü belirleyerek, akıllı sıralama ile ilgi duyduğunuz sektörlerin kampanyalarına anında ulaşabilirsiniz.  Katıldığınız kampanyaları takip edebilir, ne kadar daha harcama yapmanız gerektiğini kolayca takip edebilirsiniz.

Bankkart Mobil indir
DİĞER SÜRÜMLER